• تلفن 33678549 - 33676772 -  تعمیرگاه مرکزی 77359623
  • کد نمایندگی : 526022
  • نمایندگی مجاز صوتی و تصویری

  • سایت ها

تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزیون پارس

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

تعمیر تلویزیون پارس

 بررسی عیب هایه متداول تصویر در تلویزیون های مدل پارس:

مهم ترین قسمت یک گیرنده تلویزیونی لامپ تصویر است و آسیب به آن تاثیر کلی را بر گیرنده تلویزیون دربرخواهد داشت. آسیب و خرابی لامپ تصویر موجب سیاه شدن و یا روشن نشدن صفحه لامپ تصویر می شود‌ و تعمیر تلویزیون پارس نیاز به متخصص های مجرب دارد.

نمایندگی یاسین تک در زمینه تعمیر ال ای دی و تعمیر ال سی دی با کادری مجرب با نمایندگی های معتبر درسراسر کشور به شما عزیزان خدمت رسانی می کند.

اولین علامت خرابی تصویر: سیاه شدن صفحه تلویزیون است که علت آن بالارفتن ولتاژ کاتد است.اغلب در اثر قطع شدن تقویت کننده ویدئو اتفاق می افتد.

در این صورت است که صفحه لامپ تصویر سیاه می شود همچنین باید گفت که قطع شدت ولتاژ ممکن است باعث سیاه شدن افقی تلویزیون شود.

دومین علامت ضعیف شدن لامپ تصویر است که در این حالت لامپ تصویر توانایی پرتاب الکترون را از دست میدهد که در حالت عادی کاتد لامپ تصویر می تواند به اندازه کافی الکترون جهت تولبد اشعه الکترونی فراهم آورد.در صورتی که  لامپ کاتد ناتوان باشر نمی تواند اشعه الکترونی مناسبی جهت تحریک مواد فسروسانسی سطح لامپ تولید نماید از این رو لامپ تصویر پس از مدتی درخشندگی خود را از دست می دهد.و سیاه می شود.برای رفع این نوع از خرابی باید لامپ تصویر را تعویض نمود.

سومین علامت قطع شدن ولتاژ شبکه پرده لامپ تصویر است.

گاهی قطع شدن سیم انتقال ولتاژ شبکه پرده یا سوختن مقاومت در مییر ولتاژ باعث کاهش شدید نور صفحه و حتی باعث سیاه شدن آن می شود. برای تعمیر این مشکل باید ولتاژ گیری به کمک ولتمتر در مسیر ولتاژ اصلی انجام داد و به عیب اصلی آن پی برد.

ایراد یابی در تلویزیون های پارس:

تعمیر عیب ورتیکال تلویزیون..: اولین عیبی که در نظر مشتریان است عیب های ظاهری این نوع از تلویزیوت ها می باشد.

به این صورت که تلویزیون روشن می شود صدا دارد کانال عوض میکند اما تصویر یه صورت خطی در وسط صفحه جمع شده است برای تعمیر این ایراد باید صفحه ولتاژ و خارن ها مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت لزون تعویض شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی