• تلفن 33678549 - 33676772 -  تعمیرگاه مرکزی 77359623
  • کد نمایندگی : 526022
  • نمایندگی مجاز صوتی و تصویری

  • سایت ها

تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزون های سونی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

تعمیر تلویزون های سونی

تعمیر تلویزون های سونی :این تلویزیون ها سونی که با نام تجاری BRAVIAکه مخفف BestResoltion Auidio Risalarchiture است که به معنی بالاترین کیفیت صدا و تصویر به وسیله معماری بی عیب و نقص است. تلویزیون ال سی دی سونی برندی است که در تعمیر آن برتری بیشتری تسبت به برند های دیگر دارد یکی از بخش های مهم در تعمیر تلویزون های سونی سیستم self daiagnostic میباشد که آنرا از تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی دیگر مورد تفکیک قرار میگیرد.تلویزیون های سونی مدل جدی نسبت به قدیمی آن از کارایی بالاتری برخوردار هستند در رابطه با کارکرد و ساختار این  بخش از تلویزیون سونی روشن شدن و چشمک زدن تلویزیون است.

برای تعمیر تلویزیون خود می توانید با نمایندگی های یاسین تک تماس حاصل فرمایید.

تعمیر تلویزیون سونی

به گونه ای طراحی شده است که در هنگام بروز هر مشکلی و ایرادی در کارکرد قطعات دستگاه مدار پروتکشن دستگاه فعال می شود.وآن را به حالت استتدبای در می آورد.

چراغ استندبای در این حالت شروع به چشمک زدن می کند که داری تعداد مشخصی است که در ابتدا ثابت و سپس به صورت خرابی نمایان می شود.

بعد از روشن کردن تلویزیون چراغ جلو به حالت استندبای می رود و چند بار چشمک می زند و بعد از مکث کوتاهی مجددا چشمک میزند که حتی با قطع کردن جریان برق ادامه دارد.که این خود نشان دهنده خرابی های قطعات دورنی این توع از تلویزیون ها می باشد.

تعمیرات این توع از تلویزیون ها به دلیل هزینه نسبتا بالایی که دارند نیازمند حضور متخصصان و کارشناسان می باشد.تا از هزینه هایه اضافی و احتمالی جلوگیری شود

تعمیر ال سی دی و تعمیر ال ای دی های سونی نیاز به مهارت و تخصص دارد. برای تعمیرات تلویزیون خود با نمایندگی های مجاز یاسین تک تماس حاصل فرمایید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی