• تلفن 33678549 - 33676772 -  تعمیرگاه مرکزی 77359623
  • کد نمایندگی : 526022
  • نمایندگی مجاز صوتی و تصویری

  • سایت ها

تعمیر تلویزیون در منزل

خرابی در ال سی دی تلویزیون

امتیاز کاربران

خرابی در ال سی دی تلویزیون

خرابی هایه این نوع از تلویزیون ها در موارد مختلف به وجود می آید برای مثال در قسمت پاور تلویزیون ال سی دی این خرابی در چند مورد پیش می آید.

۱.ارجمله فرسودگی خازن تلویزیون که معمولا بعد از ماه ها و یا سال ها خراب میشود. که در این صورت با تعویض خازن میشود تعمیر تلویزیون را انجام داد

۲.گاهبپی نیز ترانزیستور پاور از کار می افتد. که میتوان با تعویض ترانزیستور آنرا تعمیر نمود.

از آنجایی که ترانزیستور جزئی از پاور تلویزیون است گاهی پاور به کار رفته در بازار موجود نیس که در این صورت باید برد پاور را تعویض نمود.

۳.خرابی دیگر این است که ممکن است تلویزیون صدا داشته باشد ولی تصویر نداشته باشد:

در این صورت میتوان با تعمیر بک لایت این خرابی را برطرف کرد.

در تلویزیون های سامسونگ سریf خرابی بک لایت بیشتر مشاهده میشود.تعمیر بک لایت میتوان در منزل انجام داد.

برای تعمیر ال سی دی و تعمیر ال ای دی انواع تلویزیون های خود با یاسین تک تماس بگیرید.

۴.ممکن است تلویزیون چراغش چشمک بزند ولی روشن نشود.:

در این خرابی باید برد پاور را تعمیر نمود. معمولا عمر این تعمیرات ۳ساله هستند.

۵.آبخوردگی پنل تلویزیون: 

خرابی ال سی دی تلویزیون

بیشتر مردم از شنیدن این جمله تعجب میکنند و گمان میبرند که منظور از این جمله یعنی ریختن آب رویه صفحه تلویزیون اما منظور اصلی از این جمله نفوذ کردن مایعات پاک کننده مانند شیشه شور ها از فاصله بسیار کم است. که در بین قاب و صفحه نمایش به کار برده میشود.

زمانی که تلویزیون را تمیز میکنیم به علت اسپری کردن مستقیم مایع پاک کننده روی صفحه قرار میگیرد.این مایعات معمولا رسانا هستند و از پایین پنل وارد دستگاه شده و به دلیل قرار گرفتن فلت های منتقل کننده باعث اتصال پین های مختلف این فلت میشود.

رسیدن این مایعات نیز باعث اشکال در تصویر رسانی تلویزیون میشود.که باعث جرقه زدن میشود.

۶.سیاه شدن و دوتایی شدن تصویر تلویزیون:

این خرابی بیشتر در تلویزیون های سامسونگ یا پنل های دیگری که توسط این شرکت ساخته میشود.در مواجه شدن با این خرابی ابتدا یک سوم بالای تصویر سمتین دچار سیاهی میشود و بعد نصف تصویر و سپس کل تصویر را در برمیگیرد.

اگر این خرابی در روز های ابتدایی استفاده از تلویزیون باشد میتوان با کار کردن این مشکل  را برطرف  نمود.

آموزش تعمیر پنل ال سی دی

امتیاز کاربران

آموزش تعمیر پنل ال سی دی

آموزش تعمیر پنل ال سی دی یکی از مهمترین آموزش های کلاس های تعمیر تلویزیون است.صفحه ی نمایش یا همان پنل تلویزیون با ارزش ترین قسمت یک تلویزیون است.و در هنگام خرابی این ال ایی دی و ال اسی دی ها هزینه های زیادی برای تعویض آن نیاز است.اما این پنل ها قابل تعمیر هم هستنند ولی از آنجایی که گران قیمت ترین قسمت تلویزیون پنل ان است،در تعمیر ال ایی دی و ال سی دی ها هم باید نکات زیادی را برای برای تعمیر فنی و تخصصی آن بکار گرفت.

نحوه ی تعمیر پنل ال سی دی

ما به شما نمایندگی معتبر تعمیر تلویزیون یاسین تک را معرفی می کنیم.نمایندگی تعمیر تلویزیون یاسین تک با متخصص های تعمیر تلویزیون می تواند در بخش تعمیر ال ایی دی و تعمیر ال اسی دی تلویزیون ها با مارک و برند های مختلف در کارگاه و یا در منزل مشکل تلویزیون شما را حل کنید.

شما به هنگام خرابی و تعویض ال ایی دی و ال سی دی تلویزیون هایتان باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر پنل شکسته شد قابل تعمیر به هیچ عنوان نیست اما اگرعیب های دیگری دارد هزینه ی تعمیر از تعویض آن کمتر است. تعمیر مانیتور های ال ایی دی و ال سی دی برای هر مارک و کمپانی با یک دیگر فرق دارد و نیاز به تخصص مناسب نسبت به برد های داخلی و شناخت کامل تلویزیون ها با مارک های مختلف است.

تعمیر آبخوری پنل ال سی دی

 

یکی از اصلی ترین خرابی های مانیتور، آبخوری پنل تلویزیون است.آب خوری پنل به این معنی نیست که همیشه مقدار زیای آب بصورت مستقیم وارد مانیتور شود.شما به هنگام تمیز کردن تلویزیون باید بدانید که به صورت مستقیم از شیشه شور و اسپری مایعات بر روی پنل تلویزیون جدا خود داری کنید.این مایعات  به دلیل رسانا بودن از زیر پنل وارد برد داخلی می شوند و از آن جایی که فلت های انتقال دهنده ی اطلاعات تصویر در زیر مانیتور قرار دارد پس از رسیدن آب به آن دچار خرابی می شود.

تعمیر تلویزیون در منزل

امتیاز کاربران

نمایندگی مجاز تعمیرات انواع لوازم صوتی و تصویری

کد  ۵۲۶۰۲۲

 

 گروه فنّی یاسین (ایرانیان) با بیش از ۲۲ سال سابقه درخشان در  تعمیرات تلویزیون با بهره گیری از کارشناسان متخصّص ، متعهّد و مجرّب ، آمادگی دارد تعمیرات انواع تلویزیون را در اسرع وقت و با قیمت مناسب در منزل شما به عهده بگیرد.   

 

(کلیه نقاط تهران و کرج )

و

بنا به درخواست مشتریان گرامی،مناطق تحت پوشش از سمت شرق تهران تا شهر آمل گسترش یافت.

از آمل  تا  کرج

 

جاجرود – آبعلی – مشاء – فیروزکوه – کمرد – گیلاوند – سواد کوه – پردیس – آمل – دماوند – رودهن – بومهن

 

دفتر مرکزی : 9 الی 19   33676772   -   33678549

دفتر تهرانپارس ( تعمیرگاه مرکزی ) : 10 الی 24   77359623

مدیریت (آقای مهندس عزیزی ) : 09123980117

همراه ( دفتر مرکزی ) : 09123376056

 

تعمیرگاه مرکزی: 

تهران - فلکه دوم تهرانپارس - خ جشنواره -ميدان اشراق - خ اسفنداني - 8متري شجاع - پ 18- واحد 1 (10 صبح الی 12 شب )