• تلفن 33678549 - 33676772 -  تعمیرگاه مرکزی 77359623
  • کد نمایندگی : 526022
  • نمایندگی مجاز صوتی و تصویری

  • سایت ها

تعمیر تلویزیون در منزل

آموزش تعمیر پنل ال ایی دی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

آموزش تعمیر پنل ال ایی دی

آموزش تعیر پنل ال ایی دی :ما به شما نمایندگی معتبر تعمیر تلویزیون یاسین تک را معرفی می کنیم.نمایندگی تعمیر تلویزیون یاسین تک با متخصص های تعمیر تلویزیون می تواند در بخش تعمیر ال ایی دی تعمیر ال ایی دی و تعمیر ال اسی دی تلویزیون ها با مارک و برند های مختلف در کارگاه و یا در منزل مشکل تلویزیون شما را حل کنید.

 

نحوه ی تعمیر پنل ال ایی دی

 

آموزش تعمیر پنل ال ایی دی یکی از مهمترین آموزش های کلاس های تعمیر تلویزیون است.صفحه ی نمایش یا همان پنل تلویزیون با ارزش ترین قسمت یک تلویزیون است.و در هنگام خرابی این ال ایی دی و ال اسی دی ها هزینه های زیادی برای تعویض آن نیاز است.اما این پنل ها قابل تعمیر هم هستنند ولی از آنجایی که گران قیمت ترین قسمت تلویزیون پنل ان است،در تعمیر ال اسی دی و ال ایی دی ها هم باید نکات زیادی را برای برای تعمیر فنی و تخصصی آن بکار گرفت.

شما به هنگام خرابی و تعویض ال ایی دی و ال سی دی تلویزیون هایتان باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر پنل شکسته شد قابل تعمیر به هیچ عنوان نیست اما اگرعیب های دیگری دارد هزینه ی تعمیر از تعویض آن کمتر است. تعمیر مانیتور های ال ایی دی و ال سی دی برای هر مارک و کمپانی با یک دیگر فرق دارد و نیاز به تخصص مناسب نسبت به برد های داخلی و شناخت کامل تلویزیون ها با مارک های مختلف است.

تعمیر آبخوری پنل ال ایی دی

 

یکی از اصلی ترین خرابی های مانیتور، آبخوری پنل تلویزیون است.آب خوری پنل به این معنی نیست که همیشه مقدار زیای آب بصورت مستقیم وارد مانیتور شود.شما به هنگام تمیز کردن تلویزیون باید بدانید که به صورت مستقیم از شیشه شور و اسپری مایعات بر روی پنل تلویزیون جدا خود داری کنید.این مایعات  به دلیل رسانا بودن از زیر پنل وارد برد داخلی می شوند و از آن جایی که فلت های انتقال دهنده ی اطلاعات تصویر در زیر مانیتور قرار دارد پس از رسیدن آب به آن دچار خرابی می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی