• تلفن 33678549 - 33676772 -  تعمیرگاه مرکزی 77359623
  • کد نمایندگی : 526022
  • نمایندگی مجاز صوتی و تصویری

  • سایت ها

تعمیر تلویزیون در منزل

جمعه, 10 آذر 1396 ساعت 15:04

تعمیرات مجاز تلویزیون های سامسونگ

نوشته شده توسط

تعمیرات مجاز تلویزیون های سامسونگ

تلویزیون سامسونگ داری مدل های متنوع است که هر ساله به بازار ارائه میدهد. باید اضافه کنیم ضمن ارائه محصولات به بازار این شرکت معتبر داری نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ می باشد.

که در صورت بروز هرگونه مشکلی از جانب مشتریان خدمات تعمیرات خود را ارائه می دهد.

در این جا به چند مورد از مشکل های تلویزیون های سامسونگ وتعمیرال سی دی تلویزیون سامسونگ می پردازیم:

علت سوختن قسمتی از برد یا تمام آن چه می تواند باشد.؟

در صورت بروز این آسیب در ابتدا به نوسانات برق توجه میکنیم زیرا نوسانات برق باعث چنین مشکلی خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات مجاز تلویزیون های سامسونگ

برای این که از بروز چنین آسیبی جلوگیری کنیم می توانیم از محافظ های برق چند شاخه استفاده کنیم این محافظ ها داری حالت خودکار می باشند که در صورت کم شدن شدت جریان برق به صورت خودکار خاموش میشنود و سپس با عادی شدن جریان برق به حالت اولیه خود بر میگردد و روشن می شود.می توان گفت ک این محافظ ها از تلویزیون شما در مقابل چنین آسیب هایی ب راحتی جلو گیری می کند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در صورت وارد شدن ذرات غبار به قطعات الکتریکی دستگاه:

در این مورد باید بگوییم که آسیب جدی به تلویزیون شما می رساند زیرت ای غبارات باعث اتصال الکتیریکی شده و موجب سوختن تلویزویون می شود.

برای جلو گیری از ان می توان دستگاه را با پارچه خشک تمیز نمود تا دچار چنین آسیبی نشود.

 

 شما عزیزان برای تعمیر ال ای دی  و تعمیرات پتل تلویزیون خای خود با نمایندگی یاسین تک تماس بگیرید

سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 21:10

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

نوشته شده توسط

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

در بعضی از نمایندگی های معتبر مثل سامسونگ تعمیر تلویزیون تراعه خدمات تعمیراتی به صورت بسیار فنی انجام می شود و این نمایندگی از تمام متخصصان مجرب خود برای تعمیر برند خود استفاده لازم را می برد

در اینجا به آسیب متداول این برند می پردازیم:

 

نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون سامسونگ

آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ:

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در مواجه با این آسیب از سوی مشتریان

در ابتدا اطلاعات لازم را در خصوص با چگونگی این آسیب در اخیتار مشتریان قرار می دهد.

آبخوردیگی پنل به معنای نفوذ آب به صورت مستقیم به صفحه نلویزیون سامسونگ نمی باشد.منظور این است ممکن در هنگام تمیز کردن صفحه تلویزیون با اسپری کردن به صفحه چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم باعث آسیب شود.

از آنجایی که این این مایعات از پایین پنل وارد صفحه میشود  به دلیل قرار گرفتن فلت های متصل کننده باعث اتصال می شوند.

 

گروه نمایندیگ تعمیرات تلویزیون سامسونگ مجرب ترین افراد را برای تعمیر دستگاه به منزل اعزام میکند که این آسیب دیدگی را برطف سازند

برای تعمیر ال ای دی و تعمیر ال سی دی تلویزیون های سامسونگ می توانید با نمایندگی های یاسین تک تماس بگیرید.

جمعه, 19 آبان 1396 ساعت 21:35

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در منزل

نوشته شده توسط

 

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در منزل

 

تعمیر تلویزیون های سامسونگ و ال جی در منزل:

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در منزل :در ابتدا باید شیوه تعمیرات در منزل را شرح دهیم.به این صورت است که گاهی تعمیر تلویزیون آن دسته از مشتریان به دلیل مشکلی که پیش آمده است و این که امکان جابه جایی و انتقال به تعمیرگاه دشوار است بنابراین تعمیر در منزل انجام می شود.به گونه ای است که شرکت نمایندگی مورد نظر برای رفاه و راحتی مشتریان این امکان را فراهم می کند.به این صورت که با تماس مشتریان به نمایندگی مورد نظر متخصصان شرکت و وادر فنی تعمیرکاران اقدامات لازم را برای تعمیر تلویزیون در منزل انجام می دهند.

در این سرویس تمامی کارشناسان به صورا فنی بوده اندو برای تعمیر به منزل اعذام می شوند.

تعمیر تلویزیون در منزل

 

این سرویس در هنگام اعزام  تمام وسایل و قطعات و لوازم مورد نظر را با خود به همراه می برند.تا در صورت لزوم از آنها استفاده کنند.

برای مثال ممکن است در تعمیر قطعی نیاز به تعویض داشته باشر این گروه با در دست داشتن این قطعات کار را راحت تر می کنند و خرابی را با تعویض قطعه بر طرف می کنند.

این کار هم در وقت صرفه جویی می کند و هم در زمان.

مراحل تعمیر تلویزیون با کمک تکنسین تعمیر:

در ابتدا مشتریان با تماس به نمایندگی تعمیر ال ای دی ، تعمیر ال سی دی و تعمیر تخصصی تلویزیون های نسل جدید مورد نظر سوالات خود را مطرح می کنند و وادر فنی با پاسخ دادن به این سوالات راهنمایی های لازم را به عمل می آورند.

۱.تعمیر تلویزیون به چه گو نه است؟

۲.نوع قطعاتی ک مورد استفاده قرار می گیرد.

۳.زمان اعزام گروه تعمیر به منزل و هماهنگی لازم جهت اعزام با مشتریان 

۴.هزینه تعمیر و اعزام 

۵.زمان تعمیر و اینک چقدر طول می کشد تا دستگاه با خرابی های گفته شده تعمیر شود.

در صورت تایید مشتریان از این مراحل گروه تخصصی برای تعمیر به منزل می روت

پنج شنبه, 18 آبان 1396 ساعت 17:45

تعمیر پنل تلویزیون پلاسما

نوشته شده توسط

 

تعمیر پنل تلویزیون پلاسما

تعمیر پنل تلویزیون پلاسما :بررسی بر روی پرسش ها و پاسخ های مشتریان در می یابیم که آسیب به پلاسمای تلویزن و ال سی دی و پلاسما بیشتر در قسمت پنل های آنها میباشد سوال مهمی که در اینجا پیش می آید این است که خرابی قابل تعمیر است یا خیر؟و هزینه تعمیر آن به چه صورت است؟

ابتدا برای پاسخ به این سوال ها باید نگاهی به ساختمان پنل های تلویزیون ال سی دی و ال ای دی و پلاسما بی اندازیم.

تعمیر تلویزیون پلاسما

از آنجایی که در تلویزون های ال ای دی و ال سی دی پنل در پشت صفحه اصلی قرار دارد تعمیر اینگونه از تلویزیون ها باید بر روی پنل انجام شود. خود پنل شامل صفحه اصلی است که بک لایت پشت آن قرار دارد به هر حال اگر ضربه ای به این صفحه برخورد کند باعث شکستگی صفحه اصلی میشود‌.ساختار صفحه اصلی به گونه ای است که در هیچ برندی قابل تعمیر نیست اگر آسیبی به آن برسد فقط میتوان آن پنل را تعویض نمود. اساس کار تلویزیون های پلاسما:

در ابتدا باید بیان کنیم که ساختار این گونه از تلویزیون ها به این صورت است که گاز نئون و زنون در داخل هزار سلول که هرکدام به منزله یه پیکسل هستند قرار میگیرد.

پیکسل همان حالت پلاسما با مواد فسفروسانسی به هریک از پیکسل ها واکنش نشان میدهد.تا رنگ‌مورد نظر را تولید کند که به عنوان مواد فسفروسانس به نمایشگر های crt هریک از پیکسل ها ب صورت دیحیتالب هستند.

در مورد تعمیر کردن تلویزیون های پلاسما باید اضافه کرد که این تلویزیون ها قابل تعمیر قطعی نیستند و باید تعویض شوند.که مقرون به صرفه نیست.

 

نمایندگی های یاسین تک در زمینه های تعمیر تلویزیون ، تعمیر ال سی دی پلاسما و تعمیر ال ای دی پلاسما با کادری مجرب به شما عزیزان خدمات می دهد.

سه شنبه, 16 آبان 1396 ساعت 16:59

تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون

نوشته شده توسط

تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون

تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون :با توجه به منابع بدس آمده بیش از 200 میلیون تلویزیون ال سی دی و ال ای دی در سراسر جهان از زمان راه اندازوجود دارد. در حال حاضر بسیاری از تلویزیون های ال سی دی در حال حاضر بیش از ضمانت و نیاز به تعمیر هستند.

قبل از اینکه رقبا خود را انجام دهند، این فرصت را برای یادگیری تعمیر تلویزیون ال سی دی از نمایندگی تعمیر تلویزیون در منزل یاسین تک دریافت کنید. تعمیر ال سی دی واقعا مشکل دشواری نیست اما اگر شما از نمایندگی معتبر تعمیر ال اسی دی و تعمیر ال ای دی و تعمیر تلویزیون استفاده کنید.

اطاعاتی که ما در مورد آن صحبت می کنیم ، زیر نظر نمایندگی سراسری تعمیر تلویزیون است. آموزش تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی، نمودار ها، راهنمای خدمات، نرم افزار تلویزیون ال سی دی تلویزیون، اطلاعات مبدل های ال سی دی، ، درک کد های قطعات SMD، فایل MCU و خیلی از مسائل دیگر است.

راهنمای تعمیر صفحه نمایش ال سی دی

 

یک خبر خوب برای کسانی که به دنبال یک نمایندگی تعمیر ال سی دی  می گردند ،تلویزیون صفحه تخت مانند تلویزیون ال سی دی، تلویزیون ال ای دی و تلویزیون پلاسما کاملا در بازار موجود است ، تعمیر ال ای دی یا تلویزیون ال سی دی به جای جایگزین کردن این با تلویزیون های نو خیلی سخت نیست اما بدانیم که چکگونه تلویزیون خود را مانند روز اول خوب و سالم تحویل بگیریم.

اما هنگامی که ال سی دی و ال ای دی تلویزیون به علت مشکل روی صفحه نمایش آنها ایجاد می شود اغلب آنها فراتر از تعمیر هستند و یا ارزش آن را نداشته اند. از آنجا که قیمت پنل LCD جدید بسیار گران است و تقریبا 70 تا 90 درصد از قیمت تلویزیون های جدید را پنل آن در بر میگیرد!

شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 21:51

تعمیر تلویزیون شکسته

نوشته شده توسط

 

 

تعمیر تلویزیون شکسته

ممکن است برخی از مغازه های تعمیر تلویزیون ال سی دی LED PLASMA در نزدیکی شما وجود داشته باشد که می تواند به برخی سوالات برای شما پاسخ دهد. برخی از مغازه های تعمیر تخت روی صفحه نمایش شکسته را تعمیر نمی کنند زیرا هزینه آن ارزش ندارد. با این وجود، آنها قطعات مختلف داخلی را در تلویزیون جایگزین می کنند که ممکن است شکست خورده باشد. این قطعات شکست خورده در تلویزیون ممکن است سبب شود که تلویزیون به طور صحیح صفحه نمایش ندهد، صفحه نمایش رومیزی یا یک صفحه نمایش را روشن نکنید , تعمیر ال ای دی و تعمیر ال سی دی نیاز به متخصصان حرفه ای دارد..

 

یکی از قطعات ممکن است در تلویزیون شما شکست خورده باشد، بنابراین باعث نمی شود صفحه نمایش روشن شود. تعیین اینکه بخشی که ممکن است در تلویزیون شما بد باشد ممکن است دشوار باشد. این می تواند انجام شود، اما توصیه نمی شود اگر شما بدون استفاده از یک مولتی متر یا تجربه تعمیر الکترونیک ندارید. با این حال اگر این وضعیت شما باشد، می توانید تلویزیون را به یک فروشگاه تعمیر ببرید و آنها بتوانند مشکل را برای شما حل کنند. آیا آنها بخشی را که خراب شده اند به شما می گویند، آنها 40 دلار یا بیشتر به هزینه آن برای رفع مشکل پرداخت می کنند و به خانه می روید و بخشی را آنلاین خودتان بخرید. این به شما پول می دهد و تلویزیون شما باید مانند جدید کار کند.

 

اگر تلویزیون شما قابل تعمیر نباشد، اکثر مردم تخته مدار چاپی را برداشته و بخشی از آنها را می برند . فروش اجزای صوتی و تصویری در تلویزیون شکسته شما ممکن است تنها راهی باشد که بتواند هزینه تلویزیون شما را جبران کند. این توصیه نمی شود زیرا برخی از قطعات مورد استفاده تلویزیون ارزش زیادی ندارند. اگر شما تصمیم به حذف قطعات، شما می توانید سعی کنید آنها را در eBay.

نحوه تعمیر صفحه نمایش ترک خورده

برای دیدن نحوه برچیدن و تعمیر یک صفحه نمایش تخت یا مانیتور، چند فیلم زیر وجود دارد که در زیر می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کنند. مراقب باشید هنگام جدا شدن یک تلویزیون به عنوان قدرت، ممکن است در بعضی از قسمت هایی که می تواند باعث برق گرفتگی شود، ذخیره شود.

 

 برای تعمیر تلویزیون های شکسته خود می توانید با نمایندگی های معتبر یاسین تک تماس بگیرید.

سه شنبه, 02 آبان 1396 ساعت 17:53

تعمیر ال سی دی ترک خورده

نوشته شده توسط

تعمیر ال سی دی ترک خورده

 

تعمیر ال سی دی ترک خورده :اگر یک صفحه ال سی دی شکسته دارید که دارای هر نوع صدمه ای مانند خطوط در حال اجرا به صورت عمودی ، نقاط یا تکه ها ، ترک ها یا شکاف ها باشد ، این صفحه به شما راهنمایی می کند تا آن را ثابت کنید. بسیاری از تلویزیون های امروز (پلاسما، ال سی دی، LED) بزرگ و ظریف هستند. اگر یک صفحه نمایش بزرگ روی صفحه نمایش به دیوار متصل نباشد، احتمال شل شدن و چرخاندن صفحه نمایش بیشتر است. در تعمیر تلویزیون و تعمیر ال سی دی اگر تلویزیون ال سی دی صفحه نمایش تخت شما پایین آمده است، به احتمال زیاد صفحه نمایش ضربه ای گرفته است. در زیر به برخی از راه های ممکن برای حل این مشکل بدون نیاز به خرید یک تلویزیون جدید نگاه کنید .

برای تعمیر ال ای دی ، تعمیر ال سی ، وتعمیرات تخصصی تلویزیون می توانید با نمایندگی های معتبر یاسین تک تماس بگیرید

اگر تلویزیون صفحه تخت شما دارای خطوط عمودی ترسناک باشد، نیمی از صفحه نمایش تیره تر شده است، صفحه نمایش شکسته شده است، یا صفحه نمایش شکسته است، این می تواند تعمیر شود، اما ممکن است بیشتر از هزینه های شما برای تلویزیون کامل هزینه کند. اگر صفحه نمایش شما شکسته یا شکسته باشد، می توانید جایگزین صفحه نمایش، LCD، پلاسما یا بخش LED کنید. در برخی از تلویزیون های صفحه تخت یک پانل شیشه ای در بالای صفحه نمایش واقعی وجود دارد. شما نیاز دارید که قبل از اینکه بخواهید قطعات را بخرید شکسته شوید.

تعمیر یک تلویزیون صفحه تخت

اگر قصد دارید یک تلویزیون صفحه تخت بخرید، مشکلی وجود دارد که ممکن است با آن مواجه شوید. به احتمال زیاد مسائل مربوط به تلویزیون های شکسته، یک صفحه نمایش تیره، خطوط تصویر یا نقاط سیاه و یا مشکلات اعوجاج تصویری خواهد بود. اگر آسیب به صفحه نمایش گذشته از روی صفحه نمایش ندیده و به صفحهال سی دی ، ال ای دی و یا پلاسما در پشت صفحه نمایش نرسیده است، پس اگر شما بخواهید قطعاتی را که نیاز دارید ارزان قیمت بدست آورید، تلویزیون صفحه تخت را تنظیم کنید. اگر صفحه تلویزیون شما به شدت ترک خورده است و آسیب بیش از آن نفوذ کرده است، پس به اندازه کافی عمیق است که LCD، LED یا پلاسما را آسیب دیده است. در صورتی که این مورد شما باشد، ممکن است تلویزیون بیشتری را تعمیر کند تا جایگزین آن شود.

نمایندگی های مجاز تعمیات تلویزیون یاسین تک با مجرب ترین تعمیرکاران آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

شنبه, 29 مهر 1396 ساعت 15:44

تعمیر ال سی دی سامسونگ

نوشته شده توسط

تعمیر ال سی دی سامسونگ

 

تعمیر ال سی دی سامسونگ :اگر یک صفحه LCD TV LCD شکسته دارید که دارای هر نوع صدمه ای مانند خطوط در حال اجرا به صورت عمودی ، نقاط یا تکه ها ، ترک ها یا شکاف ها باشد ، این صفحه به شما راهنمایی می کند تا آن را ثابت کنید. تعمیر تلویزیون بسیاری از تلویزیون های امروز (پلاسما، ال سی دی، LED) بزرگ و ظریف هستند. اگر یک صفحه نمایش بزرگ روی صفحه نمایش به دیوار متصل نباشد، احتمال شل شدن و چرخاندن صفحه نمایش بیشتر است. اگر تلویزیون ال سی دی صفحه نمایش تخت شما پایین آمده است، به احتمال زیاد صفحه نمایش ضربه ای گرفته است.

تعمیر تخصصی ال سی دی

 

مورد های تلویزیون های ال سی دی می تواند بسیاری از چیزها باشد. چشمک زدن ثابت (بدون الگوی) نشان دهنده خطا در سیستم مدیریت انرژی است. سریع ترین راه برای آزمایش توسط جدا کردن صفحه اصلی از منبع منبع تغذیه، وصل کردن منبع تغذیه منبع تغذیه، پس از آن شما باید برخی از چراغ در سوراخ پیچ در صورتی که منبع تغذیه خوب است. اگر این کار را نکنید، می توانید به صفحه اصلی بروید. بدترین حالت ممکن یک پانل بد است که همچنین می تواند این خطا را ایجاد کند. این ممکن است به شما کمک کند اگر شما برخی از تصاویر پشت تلویزیون خود را با پوشش حذف و همچنین تصاویر از تخته های مختلف ارسال کنید. برای این کار از این راهنما استفاده کنید. البته یک خازن بد همیشه یک است

نمایندگی معتبر تعمیر ال سی دی سامسونگ

 

شما عزیزان اگر دچار خرابی یا فرسودگی تلویزیون خود شده اید می توانید با نماینگی های معتبر یاسین تک تماس بگیرید.

 

نمایندگی تعمیر ال سی دی و تعمیر ال ای دی یاسین تک با متخصصین حرفه ای تعمیر تلویزیون آماده خدمت به شما عزیزان می باشد.

شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 23:43

بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون

نوشته شده توسط

بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون

بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون :نمایندگی های زیادی در سراسر کشور هستند که در تعمیر تلویزیون ، تعمیر ال ای دی ، و تعمیر ال سی دی فعالیت میکنند.

اما نمایندگی های معتبر که از متخصصان حرفه ای تعمیر تلویزیون برخوردار باشند تعدادی محدودی اند.نمایندگی تعمیرات تلویزیون یاسین تک با کادری مجرب و حرفه ای در تمام زمینه های تعمیرات تلویزیون خرابی و مشکل تلویزیون شما را با بهترین کفیت رفع می کنند.

تعمیرات تلویزیون های نسل جدید

به دلیل این که تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی نسبت به پلاسما طرح های زییا تری دارد از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

برخی به این معتقدند که تلویزیون های پلاسما و ال سی دی و ال ای دی چند سال عمر می کند که صحیح نمی باشد.

به طور صحیح باید بگوییم هرچه از عمر این تلویزیون ها کم میشود میزات روشنایی آنها کمتر می شود.نه اینک عمر آنها تمام شود.

بنابراین منظور از عمر تلویزیون زمانی است که میزان این روشنایی به نصف حالت اولیه می رسد.

از طرفی باید عنوان کنیم که هر شرکت عمر تلویزیون ها را تخمین زده است.مثلا عمر تلویزیون های ال سی دی با توجه به کیفیت پنل بین ۳۰.۰۰۰تا ۶۰.۰۰۰ساعت است.

یعنی اگر به طور کلی روزانه ۶ساعت از تلویزیون استفاده شود بعد از ۲۸سال روشنایی آن به نصف حالت اولیه می رسد در این حال باید گفت عمر تلویزیون های پلاسما بین ۲۰.۰۰۰ تا ۳۰.۰۰۰ساعت است.یعنی اگر روزانه ۶ساعت مورد استفاده قرار بگیرد بعد از ۱۴سال  میزان روشنایی به نصف حالت اولیه می رسد.

 لینک : آدرس بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون

شما عزیزان اگر دچار فرسودگی تلویزیون ها ال سی دی ، ال ای دی ، پلاسما و انواع دیگر تلویزیونتان شده اید می توانید با یکی از نمایندگی های یاسین تک در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.

 

شماره ی تماس نمایندگی های معتبر یاسین تک را می توانید از صفحه ی اصلی تعمیر تلویزیون مشاهده کنید

جمعه, 21 مهر 1396 ساعت 18:35

تعمیر حرفه ای پنل ال سی دی

نوشته شده توسط

تعمیر حرفه ای پنل ال سی دی

به دلایل مختلف ممکن است که پنل   lcdشکسته شود. که معمولا بهدخاطر اتفاقی افتادن از روی میز تلویزیون و یا این که از دست افراد ممکن است در هنگام حمل و نقل بر زمین بیوفتد و باعث شکسته شدن پنل شود.

بعضی اوقات هم در هنگام تمیز کردن اگه فشار زیادی به صفحه وارد شود باعث شکسته شدن می شود.

تعمیر ال سی دی و این نو خرابی با عوض کردن پنل دستگاه امکان پذیر است.که در منزل هم انجام می شود.

سوالی که هنگام خرید تلویزیون ممکن است ذهن خیلی ها را درگیر کند.

تفاوت ال سی دی و پلاسما

۱.عمر تلویزیون های پلاسما بیتشر است یا تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی؟

برای اینکه به پاسخ صحیح برسیم پنل این دو تلویزون را باهم مقایسه می کنیم تا ببینیم کدام یک از این تلویزیون ها عمر بیشتری دارند.

از جمله سایز هایی ک پنل تلویزیون های پلاسما به بازار ارائه می دهد ۴۲و ۶۵اینچ است.و این امر باعث مصرف برق زیاد نسبت به تلویزون های ال سی دی می شود.

هرچند در تلویزیون های جدید این مصرف برق کمتر شده است.

در تلویزون های پلاسما عمق رنگ سیاه بیشتر از تلویزیون های ال سی دی است.وضعیت روشنایی تلویزون های ال سی دی و ال ایی دی نسبت به تلویزیون های پلاسما بیتشر است و این امر سبب می شود که بیشتر مردم رنگ های تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی را بپسندد.

 

تعمیر تخصصی ال سی دی و ال ای دی

اما تعمیر تلویزیون های ال اسی دی و تعمیرال ایی دی و تلویزیون های پلاسما هم با یک دیگر تفاوت های زیادی دارند.

اگر  در هر صورت تلویزیون های شما دچار خرابی شد باید به متخصص های تعمیر تلویزیون با مدل برند تلویزیون خودتان بسپارید.

نمایندگی معتبر تعمیر تلویزیون یاسن تک در زمینه تعمیر ال ایی دی و تعمیر ال سی دی مشکل تلوزیون شما را برطرف می کند.

 

صفحه1 از2