• تلفن 33678549 - 33676772 -  تعمیرگاه مرکزی 77359623
  • کد نمایندگی : 526022
  • نمایندگی مجاز صوتی و تصویری

  • سایت ها

تعمیر تلویزیون در منزل

شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 21:51

تعمیر تلویزیون شکسته

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 

تعمیر تلویزیون شکسته

ممکن است برخی از مغازه های تعمیر تلویزیون ال سی دی LED PLASMA در نزدیکی شما وجود داشته باشد که می تواند به برخی سوالات برای شما پاسخ دهد. برخی از مغازه های تعمیر تخت روی صفحه نمایش شکسته را تعمیر نمی کنند زیرا هزینه آن ارزش ندارد. با این وجود، آنها قطعات مختلف داخلی را در تلویزیون جایگزین می کنند که ممکن است شکست خورده باشد. این قطعات شکست خورده در تلویزیون ممکن است سبب شود که تلویزیون به طور صحیح صفحه نمایش ندهد، صفحه نمایش رومیزی یا یک صفحه نمایش را روشن نکنید , تعمیر ال ای دی و تعمیر ال سی دی نیاز به متخصصان حرفه ای دارد..

 

یکی از قطعات ممکن است در تلویزیون شما شکست خورده باشد، بنابراین باعث نمی شود صفحه نمایش روشن شود. تعیین اینکه بخشی که ممکن است در تلویزیون شما بد باشد ممکن است دشوار باشد. این می تواند انجام شود، اما توصیه نمی شود اگر شما بدون استفاده از یک مولتی متر یا تجربه تعمیر الکترونیک ندارید. با این حال اگر این وضعیت شما باشد، می توانید تلویزیون را به یک فروشگاه تعمیر ببرید و آنها بتوانند مشکل را برای شما حل کنند. آیا آنها بخشی را که خراب شده اند به شما می گویند، آنها 40 دلار یا بیشتر به هزینه آن برای رفع مشکل پرداخت می کنند و به خانه می روید و بخشی را آنلاین خودتان بخرید. این به شما پول می دهد و تلویزیون شما باید مانند جدید کار کند.

 

اگر تلویزیون شما قابل تعمیر نباشد، اکثر مردم تخته مدار چاپی را برداشته و بخشی از آنها را می برند . فروش اجزای صوتی و تصویری در تلویزیون شکسته شما ممکن است تنها راهی باشد که بتواند هزینه تلویزیون شما را جبران کند. این توصیه نمی شود زیرا برخی از قطعات مورد استفاده تلویزیون ارزش زیادی ندارند. اگر شما تصمیم به حذف قطعات، شما می توانید سعی کنید آنها را در eBay.

نحوه تعمیر صفحه نمایش ترک خورده

برای دیدن نحوه برچیدن و تعمیر یک صفحه نمایش تخت یا مانیتور، چند فیلم زیر وجود دارد که در زیر می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کنند. مراقب باشید هنگام جدا شدن یک تلویزیون به عنوان قدرت، ممکن است در بعضی از قسمت هایی که می تواند باعث برق گرفتگی شود، ذخیره شود.

 

 برای تعمیر تلویزیون های شکسته خود می توانید با نمایندگی های معتبر یاسین تک تماس بگیرید.

بازدید 51 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.