• تلفن 33678549 - 33676772 -  تعمیرگاه مرکزی 77359623
  • کد نمایندگی : 526022
  • نمایندگی مجاز صوتی و تصویری

  • سایت ها

تعمیر تلویزیون در منزل

یکشنبه, 16 مهر 1396 ساعت 18:13

آموزش تعمیر مانیتور ال سی دی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آموزش تعمیر مانیتور ال سی دی

 

شرکت های سامسونگ ، سونی ، پاناسونیک ، توشیبا ، ال جی را می توان به عنوان برترین سازنده های تلویزیون ال سی دی ، تلویزیون ال ای دی ، پلاسما و تلویزیون های نسل جدید انتخاب کرد.

آشنایی با تعمیر ال سی دی

اما ساختار این تلویزیون ها از نظر ظاعر و برد های داخلی فرق دارد و در صورتبی خرابی باید متخصص تعمیرات هر  تلویزیونی ان را تعمیر کند،با این حسابل بهتر است خودمان هم اطلاعاتی در مورد تلویزیون ها و شرکت های سازنده ان و اختار های خرابی تلویزین ها اطلاعات کافی داشته باشید.

همچنین شما عزیزان در صورت خرابی تلویزیونتان می توانید با نمایندگی معتبر و تخصصی یاسین تک تماس حاصل فرمایید.

با توجه به حجم زیاد تلویزیون های پلاسما و تلویزیون های ال ایی دی و مانیتور های ال سی دی با کیفیت خیلی پایین و تقلبی در بازار باعث ایجاد خرابی در مدت کوتاهی می شود و گارانتی ها هم پاسخ گو این مسئله نیستند و افرادی که برای آموزش تعمیر تلوزیون ،  تعمیر ال اسی دی  و تعمیر ال ایی دی دوره می بینند باید در ابتدا به اصل بودن  یا تقلبی بودن کالا را آموزش ببینند.

نحوه آموزش تعمیر مانیتور ال سی دی

 

افرادی که برای دوره ی آموزشی تعمیر تلویزیون که یکی از رشته های تعمیر لوازم صوتی و تصویری به حساب می آید باید در نمایندگی های معتبری ثبت نام کنند.رشته ی تعمیر لوازم صوتی یکی از تخصصی ترین رشته های فنی است و علاقه مندان زیادی به خود جذب کرده است.تخصص های تعمیر تلویزیون مانند پخش تغذیه برد داخلی ، توانایی و مهارت روی مناسب بر روی مدار تلویزیون و تعمیرات پنل و ... است که یک هنر جو أوره اموزش تعمیر تلویزیون  و تعمیر ال سی دی ، ال ای دی  باید یاد بگیرد .در این کلاس ها هنرجو با تعمیرات تلویزیون پلاسما ،3D ،ال سی دی و ال ای دی با مارک تمامی کمپانی ها کاملا آشنا می شود.

بازدید 55 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.